Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації (СЕО)


02.04.2024
ПОШИРИТИ


 

  1. Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Проекту Детального плану території для будівництва кварталу житлової, громадської, виробничо-складської забудови в м. Белз в районі вул. Січових Стрільців, вул. Проектована 1, вул. Проектована 11, залізнична колія, Червоноградського району Львівської області.

У Заяві про визначення обсягу СЕО міститься інформація про замовника СЕО, вид та основні цілі документа державного планування.

  1. Орган, що приймає рішення про затвердження документа державного планування: Белзька міська рада Львівської області.
  2. Передбачувана процедура громадського обговорення:

– строк громадського обговорення Заяви про визначення обсягу СЕО становить з 02.04.2024 р. до 12.04.2024 р;

– згідно зі ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до Заяви про визначення обсягу СЕО;

– ознайомитися з заявою про визначення обсягу СЕО можна на офіційному веб-сайті Белзької міської ради Львівської області – https://belztg.gov.ua/.

– зауваження і пропозиції подаються до Белзької міської ради Львівської області за адресою: Львівська обл., Червоноградський р-н, м. Белз, вул. Домініканська, 1, 80062, ел. пошта: rada@belztg.gov.ua в термін до 12.04.2024 р.

– місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Белзька міська рада Львівської області.

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування – відсутня.

Приєднані файли
Заява СЕО_Белз.doc