Повідомлення про оприлюднення Проєкту Детального плану території для будівництва кварталу житлової, громадської, виробничо-складської забудови в м. Белз в районі вул. Січових Стрільців, вул. Проектована 1, вул. Проектована 11, залізнична колія, Червоноградського району Львівської області (ДПТ) та звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)


02.05.2024
ПОШИРИТИ


 1) Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту

Детальний план території для будівництва кварталу житлової, громадської, виробничо-складської забудови в м. Белз в районі вул. Січових Стрільців, вул. Проектована 1, вул. Проектована 11, залізнична колія, Червоноградського району Львівської області.

Проєктовані ділянки, об'єднані загальною площею 28,0000 га, передбачаються для створення нових зон для житлової забудови. Ці зони призначені для будівництва та обслуговування житлового садибного будинку, господарських будівель та споруд, що визначає перспективний розвиток даної території.

 2) Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування

Белзька міська рада Львівської області.

3) Процедура громадського обговорення та строки подання пропозицій та зауважень у процесі здійснення СЕО здійснюється відповідно до ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку», а саме:

    а) дата початку проведення громадського обговорення та строки обговорення:

    30 днів з дня оприлюднення повідомлення з 01.05.2024 року до 04.06.2024 року.

  б) способи участі громадськості:

надання пропозицій і зауважень до закінчення терміну громадського обговорення на поштову адресу: Белзька міська рада Львівської області (вулиця Домініканська, 1, м. Белз, Львівська область, 80062).

  в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

04.06.2024 року о 12:00 год. в приміщенні Белзької міської ради Львівської області (вулиця Домініканська, 1, м. Белз, Львівська область, 80062).

г) Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Белзька міська рада Львівської області (вулиця Домініканська, 1, м. Белз, Львівська область, 80062).

Адреса сайту: https://belztg.gov.ua

ґ) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій

Белзька міська рада Львівської області (вулиця Домініканська, 1, м. Белз, Львівська область, 80062), ел. адреса: rada@belztg.gov.ua. Строки подання зауважень та пропозицій – з 01.05.2024 року до 04.06.2024 року.

д) Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Белзька міська рада Львівської області.

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування

Не передбачена

 

Приєднані файли
СЕО_Белз.pdf
ДПТ Белз (квартал)_compressed.pdf