До відома громадян: проведення дезінфекцій криниць та суцільної дератизації


21.09.2023
ПОШИРИТИ

Населення постійно ризикує захворіти хворобами, пов'язаними із споживанням недоброякісної питної води. До таких хвороб належать інфекційні захворювання (вірусний гепатит А, черевний тиф, дизентерія, холера, ротавірусні інфекції, лептоспіроз тощо)

Гризуни - спричиняють масу незручностей людині: забруднюють та псують продукти харчування і запаси зернових, руйнують культурні рослини, псують господарські, промислові,житлові споруди та інше.

Однак, найбільшої шкоди вони завдають людині як переносники різних захворювань. Найбільш небезпечні захворювання, які поширюються гризунами- це чума, сказ, туляремія, лептоспіроз, токсокароз, содоку, лейшманіоз, зворотній тиф, рикетсіози, лямбліоз, енцефаліти, геморагічна лихоманка та інше.. Вони можуть передаватися як від паразитів, які переносяться щурами та мишами (кліщі, блохи), так і через забруднені послідами воду і продукти споживання.

.Для проведення фахової дезінфекції колодязів та проведення дератизації слід звернутись до Червоноградський районний відділ ДУ”ЛОЦКПХ МОЗ”

Крім дезінфекції, фахівці центру мають змогу провести хімічний та бактеріологічний аналіз води, що дає можливість оцінки безпечності використання питної води колодязів.

Даний вид робіт здійснюється на платній основі відповідно до укладеної угоди. Для додаткової інформації звнртайтесь за телефоном 0932908371.

Дотримуйтесь порад фахівців, піклуйтесь про свлє здоров’я.