Повідомлення про оприлюднення проекту Детального плану території (ДПТ) та звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)


29.03.2023
ПОШИРИТИ


Повідомлення про оприлюднення проекту Детального плану території (ДПТ) та звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

  • Проект детального плану території для будівництва очисних споруд в м. Белз Львівської області.

Детальний план території розробляється для будівництва очисних споруд в м. Белз Львівської області. В межах проектованої території передбачається формування земельної ділянки для розміщення очисних споруд з цільовим призначенням  11.04 Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води).

  • Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДПТ та Звіту про СЕО – Белзька міська рада Львівської області.

Розробник ДПТ – ТзОВ «ЗЕМЛЕБУДПРОЕКТ»

Розробник СЕО – ТзОВ «Центр Проект ЛТД».

  • Процедура громадського обговорення та строки подання пропозицій та зауважень у процесі здійснення СЕО здійснюється відповідно до ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку», а саме:

           а) дата початку проведення громадського обговорення та строки обговорення – 30 днів з дня оприлюднення повідомлення з 30.03.2023 по 28.04.2023 р.;

           б) способи участі громадськості: надання пропозицій і зауважень до закінчення терміну громадського обговорення на поштову адресу: Белзька міська рада Львівської області (Львівська обл., Червоноградський р-н, м. Белз, вул. Доміканська, 1, 80062).

           в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

27 квітня 2023 року, 11.00год, у приміщенні Белзької міської ради Львівської області за адресою Львівська обл., Червоноградський р-н, м. Белз, вул. Доміканська, 1

г) Ознайомитися з проектом і надати зауваження та пропозиції щодо проекту ДПТ та звіту про СЕО можна за адресою: Белзька міська рада Львівської області (Львівська обл., Червоноградський р-н, м. Белз, вул. Савенка, 1, 80062).

Адреса сайту: https://belztg.gov.ua/

ґ) Розпорядником інформації щодо стану довкілля та інформації пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується ДПТ є Белзька міська рада Львівської області.

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту ДПТ та звіту про СЕО: не передбачено.

 

Приєднані файли