№1228.Про затвердження порядку денного ХХХVІІІ позачергової сесії Белзької міської ради Львівської області VІІІ скликання  

БЕЛЗЬКА МІСЬКА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХVІІІ позачергова сесія   VІII  скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від  31 жовтня  2023 року                м.Белз                                        №проєкт

 

Про затвердження порядку

денного ХХХVІІІ позачергової сесії  Белзької

міської ради Львівської області VІІІ скликання  

 

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Белзька міська рада Львівської області, -

ВИРІШИЛА:

Затвердити для розгляду на тридцять  восьмій  позачерговій сесії Белзької міської ради Львівської області восьмого скликання порядок денний:

 

№ п/п Назва питання Хто доповідає
1 Про затвердження порядку денного ХХХVІІІ позачергової сесії Белзької міської ради Львівської області VІІІ скликання Береза О.А.
2 Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови в с. Жужеляни, вул.Шухевича Р.,2а Червоноградського району Львівської області та надання земельної ділянки в оренду Семенюку Володимиру Володимировичу Кісілевич Р.Ю.
3 Про затвердження проекту землеустроющодо відведення земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби на умовах оренди громадянину Кильбасовичу Михайлу Михайловичу Кісілевич Р.Ю.
4 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянкикадастровий номер 4624880900:16:000:0025 Кісілевич Р.Ю.
5 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ 01.01) та продаж права оренди на них на земельних торгах у формі аукціону Кісілевич Р.Ю.
6 Про затвердження технічних документацій із землеустрою  щодо інвентаризації земель на території Белзької міської територіальної громади Кісілевич Р.Ю.
7 Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель на території Белзької міської територіальної громади Кісілевич Р.Ю.
8 Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель на території Белзької міської територіальної громади Кісілевич Р.Ю.
9 Про прийняття під нагляд, охорону та управління частини спадкового майна, а саме: земельних ділянок/земельних часток/паїв// у разі відсутності спадкоємців за  заповітом і за законом, усунення їх від права на спадкування, неприйняття ними спадщини, а також відмови від її прийняття  після спливу шести місяців з дня відкриття спадщини  та установлення органу управління спадщиною  на території Белзької міської ради Кісілевич Р.Ю.
10 Про  надання в оренду земельних ділянок, що перебувають  в управлінні спадщиною Кісілевич Р.Ю.
11 Про  надання в оренду земельних ділянок, що перебувають  в управлінні спадщиною Кісілевич Р.Ю.
12 Про  надання в оренду земельних ділянок,  що перебувають  в управлінні спадщиною Кісілевич Р.Ю.
13 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації об'єктів і споруд телекомунікацій в с.Карів Червоноградського району Львівської області  з подальшою передачею в оренду ТОВ «Юкрейн Тауер Компані» Кісілевич Р.Ю.
14 Про надання  дозволу на  виготовлення  технічної документації  із землеустрою  щодо  інвентаризації земель сільськогосподарського  призначення  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Кісілевич Р.Ю.
15 Про  надання  дозволу на виготовлення технічної  документації  із землеустрою щодо поділу земельних ділянок комунальної власності Кісілевич Р.Ю.
16 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок зі зміною цільового призначення для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг Кісілевич Р.Ю.
17 Про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки (кадастровий номер 4624883700:19:000:0075), на яку поширюється право сервітуту площею 0,0125 га (код обмеження 07.02) Кісілевич Р.Ю.
18 Про надання в оренду земельних ділянок під польовими дорогами на території Белзької міської ради Кісілевич Р.Ю.
19 Про затвердження  технічної документації із землеустрою  щодо інвентаризації  земельної ділянки в с. Цеблів  Червоноградського району Львівської області Кісілевич Р.Ю.
20 Про включення до  переліку  земельних ділянок  для підготовки Лотів для  продажу права оренди земельних ділянок на земельних торгах у формі аукціону  та  надання дозволу на виготовленнявідповідної документації Кісілевич Р.Ю.
21 Про надання земельної ділянки кадастровий номер 4624810900:01:005:0025 в оренду Костіву Михайлу Миколайовичу та Леушу Ігорю Степановичу Кісілевич Р.Ю.
22 Про внесення змін до бюджету Белзької міської територіальної громади на 2023 рік Саноцька І.Ю.
23 Про внесення змін до Програми підтримки та розвитку освіти Белзької  міської територіальної громади на 2023-2024рр. Гремента М.Г.
24 Про внесення змін до Програми поповнення статутного капіталу Комунального підприємства Белзької міської ради Львівської області «Белзкомунсервіс» на 2023 рік Ребрина Л.Я.
25 Про внесення змін до Програми житлово-комунального господарства та благоустрою Белзької міської територіальної громади на 2023 рік Ребрина Л.Я.
26 Про внесення змін до Програми будівництва Центру надання адміністративних послуг Белзької міської ради Львівської області на 2023 рік Ребрина Л.Я.
27 Про  внесення змін в Місцеву програму інформатизації «Цифрова Белзщина» на 2022 – 2024 роки Ребрина Л.Я.
28 Про внесення змін до статутного капіталу Комунального підприємства Белзької міської ради Львівської області «Белзкомунсервіс» та затвердження нової редакції Статуту Ребрина Л.Я.
29 Про затвердження Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Белзькій міській раді Львівської області Ребрина Л.Я.
30 Про затвердження Положення про публічні електронні консультації з громадськістю з питань, віднесених до компетенції Белзької міської ради Львівської області та її виконавчих органів Ребрина Л.Я.

 

 

     

        Міський голова                                                             Оксана БЕРЕЗА

 
Приєднані файли
№1228 порядок денний 38 позачергової сесії.docx