№1265.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та надання земельної ділянки в оренду релігійній громаді УГКЦ в селі Жужеляни Червоноградського району Львівської області                                                  

БЕЛЗЬКА МIСЬКА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 чергова сесiя  VІІІ скликання

Р I Ш Е Н Н Я

 

Від 24 листопада 2023 року                     м.Белз                                      № проєкт

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки

в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування

житлового будинку, господарських будівель і споруд

та надання земельної ділянки в оренду релігійній громаді

УГКЦ в селі Жужеляни Червоноградського району Львівської області

      

         Відповідно до статей ст.12,40,79-1,107,116,118,121-126,186 Земельного кодексу України, ст. 25, 55 Закону України «Про землеустрій, ст.16 Закону України «Про державний земельний кадастр», статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», розглянувши заяву про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання у власність, витяги про присвоєння кадастрового номера земельної ділянки, Белзька міська рада Львівської області, -

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Жужеляни, вулиця Шевченка,2а Червоноградського району Львівської області площею 0,2000 га, кадастровий номер земельної ділянки 4624882100:21:004:0043.
  2. Надати релігійній громаді УГКЦ в селі Жужеляни Червоноградського району Львівської області в оренду  земельну для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Жужеляни, вулиця Шевченка,2а Червоноградського району Львівської області площею 0,2000 га, кадастровий номер земельної ділянки 4624882100:21:004:0043 терміном на 49 років.
  3. Встановити ставку орендної плати за вищевказану земельну ділянку в розмірі 3 % (три відсотки) від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
  4. Доручити Белзькому міському голові укласти договір оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Жужеляни, вулиця Шевченка,2а Червоноградського району Львівської області площею 0,2000 га, кадастровий номер земельної ділянки 4624882100:21:004:0043 терміном на 49 років з релігійною громадою УГКЦ в селі Жужеляни Червоноградського району Львівської.
  5. Релігійній громаді УГКЦ в селі Жужеляни Червоноградського району Львівської в місячний термін з дня прийняття даного рішення укласти договір оренди земельної ділянки та зареєструвати речове право на вищевказану земельну ділянку.
  6. Внести зміни в земельно-облікові документи.
  7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань містобудування, архітектури та земельних відносин.

   

              Міський  голова                                                           Оксана БЕРЕЗА                                     

Приєднані файли
№1265 Затв. тех. док. ОЖБ – церква УГКЦ Жужеляни.docx