№1281.Про надання згоди на безоплатне прийняття з державної у комунальну власність Белзької міської територіальної громади в особі Белзької міської ради Львівської області нерухомого майна Державного навчального закладу «Угнівський аграрно-будівельний ліцей»БЕЛЗЬКА  МІСЬКА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

______ сесія ____ скликання

 

                                       Р І Ш Е Н Н Я

 

Від _________  2023 року                  м.Белз                                      № ____

 

 

Про надання згоди на безоплатне прийняття з державної у комунальну власність Белзької міської територіальної громади в особі Белзької міської ради Львівської області нерухомого майна Державного навчального закладу «Угнівський аграрно-будівельний ліцей»

 

       Керуючись статтею 26, 56 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», Белзька міська рада Львівської області, -

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати згоду на отримання безоплатно  у комунальну власність  Белзької міської територіальної громади в особі Белзької міської ради Львівської області майна, що перебуває на балансі Державного навчального закладу «Угнівський аграрно-будівельний ліцей» та є об’єктом права державної власності, а саме:

- Очисні споруди за адресою м.Угнів,вул. Б.Хмельницького,29 та каналізаційні мережі

2.Зазначене майно в п.1 зобов’язуємось використовувати виключно за призначенням.

  1. 3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, екології та надзвичайних ситуацій.

.

 

 

Міський голова                                                   Оксана БЕРЕЗА

Приєднані файли
№1281 прийняття майно угнів.docx