Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель Белзької міської територіальної громади Червоноградського району Львівської області 

БЕЛЗЬКА МІСЬКА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ХХХІІІ чергова сесія   VІII  скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 14 липня  2023 року                 м.Белз                                         № 1022

 

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки

земель Белзької міської територіальної громади Червоноградського району Львівської області

 

Розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель Белзької міської територіальної громади, врахувавши рекомендації постійної комісії з питань містобудування, архітектури та земельних відносин  Белзької міської ради, керуючись Податковим кодексом України, Законом України «Про оцінку земель», Законом України «Про державну експертизу землевпорядної документації”, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Белзька міська рада Львівської області,-    

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель Белзької міської територіальної громади Червоноградського району Львівської області .
  2. Ввести в дію грошову оцінку земель територіальної громади з 01 січня 2024 року.
  3. Головному управлінню ДПС у Львівській області здійснювати контроль за поданням податкових декларацій з плати за землю платниками земельного податку і орендної плати за землю на підставі витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, затверджену цим рішенням.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань містобудування, архітектури та земельних відносин Белзької міської ради .

 

 

Міський голова                                               Оксана БЕРЕЗА

Приєднані файли
№1022 про затв нго землі.docx