Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації етального план території для визначення території обслуговування культової споруди УГКЦ Воздвиженнея Чесного Хреста по вул. Шептицького 1а в с. Муроване, Червоноградського району Львівської області


24.11.2023
ПОШИРИТИ


 

  1. У Заяві про визначення обсягу СЕО міститься інформація про замовника СЕО, вид та основні цілі документа державного планування.
  2. Орган, що приймає рішення про затвердження документа державного планування: Белзька міська рада.
  3. Передбачувана процедура громадського обговорення:

– строк громадського обговорення Заяви про визначення обсягу СЕО становить з 24.11.2023 р. до 27.12.2023 р.;

– згідно зі ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до Заяви про визначення обсягу СЕО;

– ознайомитися з заявою про визначення обсягу СЕО можна на офіційному веб-сайті Белзької міської ради – https://belztg.gov.ua/.

– зауваження і пропозиції подаються до Белзької міської ради Львівської області за адресою: вул. Домініканська 1, Белз, Червоноградський район, Львівська область, 80062, ел.пошта: rada@belztg.gov.ua в термін до 27.12.2023 р.

– місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Белзька міська рада.

4) необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування – відсутня.

 

Приєднані файли
СЕО Муроване каплиця.pdf
Пояснювальна до ДПТ Муроване каплиця.pdf
повідомлення про громадські слухання.docx
Повідомлення про СЕО.docx
ДПТ вс.Муроване, на вул.Шептицького,1а.pdf