Про внесення змін в рішення виконавчого комітету Белзької міської ради Львівської області від 28 лютого 2023 року №16 «Про надання дозволу на укладення договору на право тимчасового користування окремими конструктивними елементами благоустрою комунальної власності на умовах оренди для розміщення об’єктів, які мають соціально важливе значення для розвитку громади ТзОВ «ДРОГ-БУД»БЕЛЗЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

17 березня 2023 року                                   м.Белз                             №21

 

Про внесення змін в рішення виконавчого комітету Белзької міської ради Львівської області від 28 лютого 2023 року №16 «Про надання дозволу на укладення договору  на право тимчасового користування окремими конструктивними елементами благоустрою комунальної власності на умовах оренди для розміщення  об’єктів, які мають соціально важливе значення для розвитку громади ТзОВ «ДРОГ-БУД»

 

Відповідно до ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про благоустрій населених пунктів», рішень Белзької міської ради Львівської області №626 від 14 липня 2022 року «Про затвердження Положення про оренду окремих конструктивних елементів благоустрою комунальної власності для розміщення об’єктів соціально-культурного, торговельного та іншого призначення», №834 від 08.07.2023  року «Про внесення змін в Положення про оренду окремих конструктивних елементів благоустрою комунальної власності для розміщення об’єктів соціально-культурного, торговельного та іншого призначення», розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «ДРОГ-БУД» в особі Представництва «ДРОГ-БУД» Сп. з о.о.»  №16-03/1 від 16.03.2023 року,  виконавчий комітет Белзкої міської ради Львівської області,-

В И Р І Ш И В: 1

  1. Внесення зміни в рішення виконавчого комітету Белзької міської ради Львівської області від 28 лютого 2023 року №16 «Про надання дозволу на укладення договору на право тимчасового користування окремими конструктивними елементами благоустрою комунальної власності на умовах оренди для розміщення об’єктів, які мають соціально важливе значення для розвитку громади ТзОВ «ДРОГ-БУД», виклавши пункти 1,2 в наступній редакції:

«1.Надати дозвіл на укладення договору на право тимчасового користування окремими конструктивними елементами благоустрою комунальної власності на умовах оренди для розміщення  об’єктів, які мають соціально важливе значення для розвитку громади, на вул. С.Бандери,1 в с.Корчів Товариству з обмеженою відповідальністю «ДРОГ-БУД» в особі Представництва «ДРОГ-БУД» Сп. з о.о.» ЄДРПОУ 26626926 Україна, 79008, м. Львів, пл. Галицька,7  терміном з 17.03.2023 року по 31.12.2023 року площею 3000 кв.м.

  1. Розмір орендної плати встановити за згодою сторін у сумі 3000,00грн. (три тисячі гривень 00 коп.) щомісячно.»
  2. Відділу житлово-комунального господарства, капітального будівництва та інвестицій виконавчого комітету підготувати додаткову угоду до договору на право тимчасового користування окремими конструктивними елементами благоустрою комунальної власності на умовах оренди для розміщення  об’єктів, які мають соціально важливе значення для розвитку громади №4/2023 від 28 лютого 2023 року у відповідності до чинного законодавства.
  3. Фінансовому відділу виконавчого комітету Белзької міської ради Львівської області здійснювати контроль за своєчасністю надходжень коштів за оренду елементів благоустрою. У разі виявлення несвоєчасної оплати за оренду елементів благоустрою надавати відомості про заборгованість відділу житлово-комунального господарства, капітального будівництва та інвестицій виконавчого комітету з метою пред’явлення претензії.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стародуба Т.П.

 

 

Міський голова                                                    Оксана БЕРЕЗА

Номер рішення 21
Дата прийняття рішення 2023-03-17
Приєднані файли
21 зміна договір оренди Дрог буд.docx