Про заборону продажу алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основіБЕЛЗЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

 16 травня 2023 року                                   м.Белз                                          №42

 

Про заборону продажу

алкогольних напоїв та речовин,

вироблених на спиртовій основі

 

Відповідно до ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. 13 ст. 8, п. 2 ст. 9 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Закону України «Про затвердження Указу Президента України “Про введення воєнного стану в Україні”», Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2021 року № 1457 «Про затвердження Порядку заборони торгівлі зброєю, сильнодіючими хімічними і отруйними речовинами, а також алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі, в умовах правового режиму воєнного стану в Україні або окремих її місцевостях», враховуючи наказ начальника Львівської обласної військової адміністрації від 10.05.2023 №113/23 «Про внесення змін до наказу начальника обласної військової адміністрації від 19.03.2022 №27/2,», з метою забезпечення національної безпеки і оборони, профілактики можливих правопорушень та нещасних випадків на території громади, виконавчий комітет Белзької міської ради Львівської області,-

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Заборонити на території Белзької міської територіальної громади з 17 травня 2023 року на період дії правового режиму воєнного стану суб’єктам господарювання всіх форм власності продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних та слабоалкогольних напоїв з 22.00 до 10.00год.
  2. Відділенню поліції №2 Червоноградському районного відділу поліції Головного управління національної поліції у Львівській області забезпечити контроль за виконанням пункту 1 цього рішення.
  3. Доручити відділу забезпечення роботи ради довести це рішення до відома мешканців громади, суб’єктів господарювання через засоби масової інформації.
  4. Визнати таким, що втратило чинність рішення №80 від 16 листопада 2022 року «Про заборону продажу алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі».

 

  1. 5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стародуба Т.П.

 

                                         

                   Міський голова                                            Оксана БЕРЕЗА

 

 
Номер рішення 42
Дата прийняття рішення 2023-05-16
Приєднані файли
42 заборона алкоголь.docx