Про щодо визначення способу участі матері ********, ********р. н. у вихованні її малолітніх дітейБЕЛЗЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

 16 травня 2023 року                                   м.Белз                                          №47

 

Про щодо визначення способу участі матері ********, ********р. н. у вихованні її  малолітніх дітей

 

 

 

 

          Розглянувши  заяву та подані документи про визначення способу участі матері ********, ********р. н. у вихованні та спілкуванні з малолітніми дітьми ********, ********р. н., та  ********, ********р. н. , керуючись ч.2,ст. 19,  ст.158, Сімейного кодексу України, ст.15 Закону України «Про охорону дитинства», п.73 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов'язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня  2008 року № 866, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в  Україні», пунктом 4 Положення про комісію з питань захисту прав дитини Белзької міської ради , затвердженого рішенням виконавчого комітету Белзької міської ради Львівської області від 14 липня  2021 року №62 «Про утворення комісії з питань захисту прав дитини Белзької міської ради та затвердження Положення про комісію з питань захисту прав дитини Белзької міської ради», враховуючи висновок служби у справах дітей, рішення комісії з захисту прав дитини від 1 травня 2023 року № 4, виконавчий комітет Белзької міської ради Львівської області, -                                           

 

                                                                В И Р І Ш И В:

 

  1. Вважати за доцільне визначити спосіб участі ********, ********р. , яка проживає за адресою вул. ********с. ********Жовківського району Львівської області у вихованні малолітніх  синів ********, ********р. н., та ********, ********р.н.  та спілкуванні з ним,  наступним:

- Щотижнево  кожної середи та суботи  з 09.00 год. до 16.00 год.

Зустрічі проводити на території с. ******** Червоноградського району, на території Стаївського підрозділу Корчівського ЗДО, в місцях культурно-розважального характеру, призначених для повноцінного відпочинку дитини, із обов’язковим урахуванням стану здоров’я, бажання, інтересів та потреб дитини.

При виникненні об`єктивних причин, які перешкоджають дотриманню встановленого графіку, коли зустріч матері з дитиною є неможливою, батьку дитини необхідно не пізніше ніж за 2 дні до зустрічей повідомити про це матір дитини.

Рекомендувати матері, ********, не порушувати графік побачень, виконувати свої батьківські обов’язки, приділяти дитині  увагу і турботу, виховувати  її, матеріально утримувати.

Рекомендувати батькові, ********, поважати батьківські права ********, не чинити перешкод у спілкуванні матері  з дітьми у визначені години та дні спілкування.

  1. Відповідно до пункту 2 статті 158 Сімейного кодексу України рішення органу опіки та піклування є обов'язковим до виконання.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стародуба Т.П.

 

 

 

      Міський голова                                                           Оксана БЕРЕЗА                                   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Номер рішення 47
Дата прийняття рішення 2023-05-16
Приєднані файли
47 Лоза участь на сайт.docx