Про відібрання малолітніх дітей ********, ******** р.н, ********, ********р.н. та ********, ********р.н., від матері та батька без позбавлення батьківських прав.БЕЛЗЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

 10 липня 2023 року                                   м.Белз                                          №59

 

Про відібрання малолітніх дітей ********, ******** р.н, ********, ********р.н. та ********, ********р.н., від матері

та батька без позбавлення батьківських прав.

 

 

Керуючись ст. 15, 164, п. 1 ст. 170 Сімейного кодексу України, ст. 14  Закону України «Про охорону дитинства», п. 6 п. «б» ст. 34, ч.6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.11 Постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов'язані з захистом прав дітей» та від 1 червня 2020 року №585 «Про забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах», виконавчий комітет Белзької міської ради Львівської області:

 

  1. В И Р І Ш И В:

 

  1. Відібрати малолітніх дітей П******** ******** р.н, ********, ********р.н. та ********, ********р.н., від матері та батька без позбавлення батьківських прав.

 

  1. Органу опіки та піклування Белзької міської ради Львівської області звернутися у Сокальський районний суд Львівської області з позовною заявою про відібрання дітей від матері та відібрання дитини від батьків без позбавлення батьківських прав.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стародуба Т.П.

 

 

  Міський голова                                            Оксана БЕРЕЗА

 
Номер рішення 59
Дата прийняття рішення 2023-07-10
Приєднані файли
59 відібранн Паращинець на сайт.docx