Про надання дозволу на укладання договору дарування житлового будинку, право проживання та користування яким мають малолітні дітиБЕЛЗЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

 28 липня 2023 року                                   м.Белз                                          №69

 

 

Про надання дозволу на укладання договору

дарування житлового будинку,  право проживання

та користування яким мають малолітні діти

 

Розглянувши висновки комісії з питань захисту прав дитини про надання дозволу на дарування житлового будинку, право проживання та користування яким мають малолітні діти, відповідно до статті 177 Сімейного кодексу України, статті 17 Закону України «Про охорону дитинства», пункту 3 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 №866  (із змінами), керуючись підпунктом 4 пункту б) статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою захисту прав та інтересів дитини на житло, виконавчий комітет Белзької міської ради Львівської області,- 

ВИРІШИВ:

  1. Дозволити гр. ********, ********року народження, РНОКПП ********, яка проживає за адресою: вул. ******** будинок ********, квартира ******** м.Белз Червоноградського району, Львівської області укласти договір дарування належної їй на праві власності квартири у житловому будинку, розташованому за адресою: вул. ********будинок ******** квартира ******** в м.Белз Червоноградського району, Львівської області, гр. ********, ********року народження РНОКПП ********, право користування якою мають малолітні діти ******** ********року народження, ******** ******** року народження.

 

  1. Взяти до відома інформацію про те, що в результаті здійснення правочину, житлові права малолітніх  дітей ******** ********року народження, ******** ********року народження  не порушуються.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника Служби у справах дітей Белзької міської ради Львівської області Гофрик Ганну Володимирівну.

 

                   Міський голова                                            Оксана БЕРЕЗА 

                                         

 

 
Номер рішення 69
Дата прийняття рішення 2023-07-28
Приєднані файли
69 Згода дарування Сімрнов на сайт.docx