Про відібрання малолітніх дітей, **************, **************року народження та **************, **************року народження від матері без позбавлення батьківських прав. 

 

БЕЛЗЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

23 листопада 2023 року                                 м.Белз                                    №101

 

Про відібрання малолітніх дітей,

**************, **************року

 народження та **************,

**************року народження від матері

без позбавлення батьківських прав.

 

 

Керуючись ст. 15, 164, п. 1 ст. 170 Сімейного кодексу України, ст. 14  Закону України «Про охорону дитинства», п. 6 п. «б» ст. 34, ч.6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.11 Постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов'язані з захистом прав дітей» та від 1 червня 2020 року №585 «Про забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах», рішення комісії з питань захисту прав дитини Белзької міської ради Львівської області від 10 листопада 2023 року, виконавчий комітет Белзької міської ради Львівської області:

 

ВИРІШИВ:

 

1.Відібрати малолітніх дітей **************, **************року народження та **************, **************року народження від матері без позбавлення батьківських прав.

 

2.Органу опіки та піклування Белзької міської ради Львівської області звернутися у Сокальський районний суд Львівської області з позовною заявою про відібрання дітей  від матері без позбавлення батьківських прав.

 

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника Служби у справах дітей Белзької міської ради Львівської області.                

 

 

                Міський голова                                                        Оксана БЕРЕЗА

 

Номер рішення 101
Дата прийняття рішення 2023-11-23