Про постійно діючу комісію з визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості на території Белзької міської територіальної громади 

БЕЛЗЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

23 листопада 2023 року                                 м.Белз                                  №105

 

Про постійно діючу комісію з визначення

стану зелених насаджень та їх відновної

вартості на території Белзької міської

територіальної громади

З метою забезпечення контролю за видаленням зелених насаджень на території Белзької міської територіальної громади, керуючись Законом України «Про благоустрій  населених  пунктів»,  постановою  Кабінету  Міністрів  України  від  01.08.2006 № 1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах України», «Типовими правилами благоустрою території населеного пункту», затвердженими наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 27.11.2017 № 310, частиною 7 пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Белзької міської ради Львівської області,-

ВИРІШИВ:

  1. Створити постійно діючу комісію з визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості на території Белзької міської територіальної громади та затвердити її склад згідно з додатком 1.
  2. Затвердити Положення про постійно діючу комісію з визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості на території Белзької міської територіальної громади згідно з додатком 2.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стародуба Т.П.

 

 

 

    Міський голова                                                         Оксана БЕРЕЗА

 

Номер рішення 105
Дата прийняття рішення 2023-11-23