Про розгляд скарги гр. Єфімчук І.П. на постанову адміністративної комісії при виконавчому комітеті Белзької міської ради Львівської області від 19 серпня 2022р. №21БЕЛЗЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

31 серпня 2022р.                                       м.Белз                                            №64

 

Про розгляд скарги гр. Єфімчук І.П. на постанову

адміністративної комісії при виконавчому комітеті

Белзької міської ради Львівської області

від 19 серпня 2022р. №21

 

Розглянувши скаргу гр. Єфімчук Ірини Павлівни від 21.08.2022р. на постанову адміністративної комісії при виконавчому комітеті Белзької міської ради Львівської області від 19 серпня 2022р. №21 про накладення адміністративного стягнення на гр. Єфімчук Ірини Павлівни, 13.05.2002р.н., за порушення вимог ч.1.ст.153 ЗУ «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального», за що передбачається адміністративна відповідальність, передбачена  ч.2. ст.156 КУпАП, виконавчий комітет Белзької міської ради Львівської області встановив наступне.

На засіданні адміністративної комісії 19 серпня 2022р. було розглянуто матеріали адміністративної справи про адміністративне правопорушення відносно гр. Єфімчук Ірини Павлівни, 13.05.2002р.н. Враховуючи склад адміністративного правопорушення, адміністративною комісією було винесено постанову про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу в розмірі 400 (чотирьохсот) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 6800грн.

Відповідно до статті 289 Кодексу України про адміністративні правопорушення, скаргу на постанову по справі про адміністративне правопорушення може бути подано протягом десяти днів з дня винесення постанови.

22.08.2022р. гр. Єфімчук Ірина Павлівна подала скаргу на постанову про накладення адміністративного стягнення, з проханням скасувати дану постанову зазначивши,  що адміністративна комісія при виконавчому комітеті Белзької міської ради була не уповноважена приймати рішення, одночасно членами комісії грубо порушено процесуальне право, не досліджені всі обставини справи. Також зазначила, що дана подія повність спровокована працівниками поліції, за наслідками продажу неповнолітньому пляшки пива, був складений протокол, копію якого гр.Єфімчук І.П. не було вручено, чим позбавлено її права на захист своїх інтересів. 

Дослідивши матеріали справи встановлено, що на підставі ст. 218 КУпАП та рішення Виконавчого комітету «Про утворення адміністративної комісії при виконавчому комітеті Белзької міської ради Львівської області» адміністративна комісія при виконавчому комітеті Белзької міської ради Львівської області була уповноважена розглядати дану справу. Гр. Єфімчук І.П., яка була присутня під час розгляду справи, додаткових пояснень та клопотань про інші обставини справи, не подавала. Керуючись статтею 38,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 289, пунктом 1 частини 1 статті 293 Кодексу України про адміністративні правопорушення, п.150 додатку 2 ЗУ «Про дерадянізацію законодавства України», виконавчий комітет Белзької міської ради Львівської області-

ВИРІШИВ:

  1. Залишити постанову адміністративної комісії при виконавчому комітеті Белзької міської ради Львівської області від 19 серпня 2022р. №21 про накладення адміністративного стягнення на гр.Єфімчук Ірину Павлівну 13.05.2002р.н. у вигляді штрафу в сумі 400 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (що становить 6800грн.) без змін, а скаргу без задоволення.
  2. Копію даного рішення направити заявнику.

             3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стародуба Т.П.

 

                   Міський голова                                            Оксана БЕРЕЗА

         

 

Номер рішення 64
Дата прийняття рішення 2022-08-31
Приєднані файли