Про поміщення малолітніх дітей Гр_________у Будинок дитини №1 м. ЛьвівБЕЛЗЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

26 вересня 2022р.                                       м.Белз                                            №70

 

Про поміщення малолітніх дітей

Гр_________у Будинок дитини №1

м. Львів

 

Розглянувши заяву _________17 грудня 199_________9 року народження, яка проживає с. Корчів Червоноградського району Львівської області, про поміщення її малолітніх дітей: _________року народження _________  року народження, _________ року народження, _________народження, у Будинок дитини №1 м. Львів на час вирішення складних обставин життя, інформацію Служби у справах дітей Белзької міської ради Львівської області, керуючись ст.ст.245,248 Сімейного кодексу України, ст.ст.6,11 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» Порядком провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року № 866, Законом  України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Положенням про комісію з питань захисту прав дитини, враховуючи інтереси малолітніх дітей та протокол засідання  комісії з питань захисту прав дітей від 22.09.2022 року, виконавчий комітет Белзької міської ради Львівської області,-

 

В И Р І Ш И В:

 

  1. Помістити малолітніх дітей гр. _________, а саме _________року народження, _________року народження, _________року народження, _________народження, у Будинок дитини №1 м. Львів на час вирішення складних обставин життя за заявою матері на повне державне забезпечення.

 

  1. Службі у справах дітей Белзької міської ради Львівської області вжити заходів щодо влаштування малолітніх дітей: _________ року народження _________року народження, _________року народження та _________народження, у Будинок дитини №1 м. Львів.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

 

                                         

                   Міський голова                                            Оксана БЕРЕЗА

Номер рішення 70
Дата прийняття рішення 2022-08-31
Приєднані файли