Про виведення особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування з прийомної сім’їБЕЛЗЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

26 вересня 2022р.                                       м.Белз                                            №71

 

Про виведення  особи з числа дітей,

 позбавлених батьківського піклування

 з прийомної сім’ї

 

Відповідно до Закону України "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування", керуючись Положенням про прийомну сім’ю , затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2002 року №565, статті 24 Закону України «Про охорону дитинства», пункту 54 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини»,  підпунктом 4 пункту "б" частини 1 статті 34, ст.59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", розглянувши заяву мами – виховательки _________та вихованця _________про виведення зі складу прийомної сім’ї особи, з числа дітей, позбавлених батьківського піклування 07.06.2004 року народження, на підставі диплому кваліфікованого робітника _________року  виконавчий комітет Белзької міської ради Львівської області,-

 

В И Р І Ш И В:

 

  1. Вивести з 27 вересня 2022 року з прийомної сім’ї _________, що знаходиться за адресою:  с_________Червоноградського району Львівської області, особу з числа дітей, позбавлених батьківського піклування _________року народження, у зв’язку з досягненням повноліття та завершенням навчання в Державному навчальному закладі «Угнівському аграрно- будівельному ліцеї».

 

Підстава : диплом кваліфікованого робітника _________  К22 № 038048  від 30 червня 2022 року; заява _________року; заява прийомної мами _________ року

 

 

  1. Службі у справах дітей Белзької міської ради Львівської області підготувати необхідні документи для припинення  договору про забезпечення функціонування прийомної сім’ї  на території Белзької міської ради  № 2 від 27 серпня 2021 року, у зв’язку з його  виконанням.

 

  1. Повідомити  Управління соціального захисту населення Червоноградської РДА про виведення з 27 вересня 2022 року з прийомної сім’ї  особи, з числа дітей, позбавлених батьківського піклування _________ року народження та про припинення виплат грошового забезпечення.

 

  1. Центру надання соціальних послуг Белзької міської ради продовжити соціальний супровід особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування _________року народження, до досягнення ним 23- річного віку.

 

 

5.. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

 

                                         

                   Міський голова                                            Оксана БЕРЕЗА

Номер рішення 71
Дата прийняття рішення 2022-08-31
Приєднані файли