Про заборону продажу алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі                                                                                                               

БЕЛЗЬКА МIСЬКА РАДА

Львiвської областi

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р I Ш Е Н Н Я

 

 

 

Від 16 листопада 2022 року

м.Белз

№80

 

Про заборону продажу

алкогольних напоїв та речовин,

вироблених на спиртовій основі

 

Відповідно до ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. 13 ст. 8, п. 2 ст. 9 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Закону України «Про затвердження Указу Президента України “Про введення воєнного стану в Україні”», Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2021 року № 1457 «Про затвердження Порядку заборони торгівлі зброєю, сильнодіючими хімічними і отруйними речовинами, а також алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі, в умовах правового режиму воєнного стану в Україні або окремих її місцевостях», враховуючи наказ начальника Львівської обласної військової адміністрації від 19 березня 2022 року №7/22 «Про здійснення деяких заходів правового режиму воєнного стану», наказ начальника Червоноградської районної військової адміністрації від 21 березня 2022 року №25 «Про здійснення деяких заходів правового режиму воєнного стану», з метою забезпечення національної безпеки і оборони, профілактики можливих правопорушень та нещасних випадків на території громади, виконавчий комітет Белзької міської ради Львівської області,-

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Заборонити на території Белзької міської територіальної громади з 21 листопада 2022 року на період дії правового режиму воєнного стану суб’єктам господарювання всіх форм власності продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних та слабоалкогольних напоїв з 21.00 до 10.00год.

 

  1. Відділення поліції №2 Червоноградському районного відділу поліції Головного управління національної поліції у Львівській області забезпечити контроль за виконанням пункту 1 цього рішення.

 

  1. Доручити відділу забезпечення роботи ради довести це рішення до відома мешканців громади суб’єктів господарювання через засоби масової інформації.
  2. Визнати таким, що втратило чинність рішення №48 від 3 червня 2022р. «Про заборону продажу алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі».

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стародуба Т.П.

 

                   Міський голова                                            Оксана БЕРЕЗА

         

 

 

 

Номер рішення 80
Дата прийняття рішення 2022-11-21
Приєднані файли