Про реєстрацію права комунальної власності на нежитлові приміщення в місті Белз, площа України, 2БЕЛЗЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

 31 травня 2023 року                                   м.Белз                                          №48

 

Про реєстрацію права комунальної власності на нежитлові приміщення в місті Белз, площа України, 2

 

З метою врегулювання відносин власності щодо нежитлових приміщень, що належать до комунальної власності Белзької міської територіальної громади, відповідно до підпункту 10 пункту б статті 30, статті 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Цивільного Кодексу України, Закону України „Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”, Постанови КМУ від 25.12.2015р. №1127 «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» беручи до уваги рішення Белзької міської ради Львівської області №977 від 19.05.2023 року «Про делегування повноважень щодо оформлення права власності на об’єкти нерухомого майна комунальної власності виконавчому комітету Белзької міської ради Львівської області», виконавчий комітет Белзької міської ради Львівської області,-

ВИРІШИВ:

  1. Зареєструвати право комунальної власності за Белзькою міською територіальною громадою, в особі Белзької міської ради Львівської області на об’єкт нерухомого майна - нежитлові приміщення, які належать до комунальної власності Белзької міської територіальної громади за адресою місто Белз, площа України, будинок №2 загальною площею 381,2кв.м. в цілому.
  2. Доручити міському голові вжити заходів для реєстрації у встановленому порядку права комунальної власності у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, відповідно до пункту 1 цього рішення.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стародуба Т.П.

 

                                         

                   Міський голова                                            Оксана БЕРЕЗА

 

 
Номер рішення 48
Дата прийняття рішення 2023-05-31
Приєднані файли
48.docx