Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта – проекту рішення Белзької міської ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель Белзької міської територіальної громади Червоноградського району Львівської області»БЕЛЗЬКА МIСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

вул. Домініканська, 1, м. Белз, Червоноградський р-н, Львівська обл., 80062

тел. (03257) 5-25-64, e-mail: rada@belztg.gov.ua , Код ЄДРПОУ 36739391 

 

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта – проекту рішення Белзької міської ради «Про затвердження технічної документації

з нормативної грошової оцінки

земель Белзької міської територіальної громади Червоноградського району Львівської області»

 

1.Стислий виклад проекту регуляторного акту (Проект рішення «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель Белзької міської територіальної громади Червоноградського району Львівської області»:

Розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель Белзької міської територіальної громади, врахувавши рекомендації постійної комісії ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин  Белзької міської ради (протокол від ______.2023р. № ___) та постійної комісії ради з питань з питань фінансів та планування бюджету (протокол від ______.2023р. № ___), керуючись Податковим кодексом України, Законом України «Про оцінку земель», Законом України «Про державну експертизу землевпорядної документації”, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Белзька міська рада Львівської області,-

Вирішила: Затвердити проект регуляторного акту «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель Белзької міської територіальної громади Червоноградського району Львівської області» .

Ввести в дію грошову оцінку земель територіальної громади з 01 січня 2024 року.

Землевласникам та землекористувачам до 01.03.2024 року внести зміни в розрахунок земельного податку.

Власникам, користувачам та орендарям земельних ділянок отримати у встановленому порядку витяги з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, затверджену цим рішенням, та забезпечити надання податкових декларацій зі сплати за землю до ГУ ДПС у Львівській області.

Орендарям земельних ділянок до 01.03.2024 року звернутися для переукладення договорів оренди земельних ділянок комунальної власності.

Головному управлінню ДПС у Львівській області здійснювати контроль за поданням податкових декларацій з плати за землю платниками земельного податку і орендної плати за землю на підставі витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, затверджену цим рішенням.

  1. Зауваження та пропозиції можуть бути подані:

– за поштовою адресою: вул. Домініканська, 1, м. Белз, Червоноградський р-н, Львівська обл., 80062

– за електронною адресою: rada@belztg.gov.ua

  1. Проект регуляторного акта розміщено на офіційному вебсайті Белзької міської ради у розділі «Регуляторна політика» http://belzrada.gov.ua за посиланням https://belztg.gov.ua/CHynni-reguliatorni-akty-miskoi-rady-ta-ii-vykonavchyh-organiv/stor-1932

4.Строк прийняття зауважень та пропозицій до 13.07.2022 року.

  1. Зауваження та пропозиції приймаються в електронному та паперовому вигляді.
  2. Аналіз впливу регуляторного впливу

 

Технічна документація з нормативної грошової оцінки земель Белзької міської територіальної громади Червоноградського району Львівської області:

Схема розташування міської територіальної громади.

Схема агровиробничих груп ґрунтів.

Схема оціночних районів.

Схема оціночних районів (2).

ТЕХНІЧНА ДОКУМЕНТАЦІЯ.

Приєднані файли
3 про затвердження нго громади.docx
3 регуляторний акт.docx
3 експертний висновок.docx
3 повідомлення про оприлюднення.docx